Extol Premium Heavy Duty 8841024

19.4 Kg
Dĺžka rezu
75 cm

• , zakúpené v ABCnáradie

Vymenil som rezne koliesko za kvalitnejšie , teraz to reže lepšie a neštrby to ani tvrdu dlažbu.

• , zakúpené v NIKOSK

vynikajúce

• , zakúpené v MADMAT

Zlý kus,nepresná,nedala sa nastaviť,nakrivo rezala,krivá koľajnica.šraubovanie z nekvalitného materiálu.

19.4 Kg
Dĺžka rezu
75 cm

Rezačka obkladov - Heavy Duty EXTOL PREMIUM 8841023 (750mm):

Snímateľný príložník s pravítkom a nastaviteľným uhlom 0-45 ° pre presný pozdĺžny alebo priečny rez

Max. hrúbka rezaného materiálu 19mm

Ložiskové rezacie koliesko 22 x 4,5 x 6mm zo spekaného karbidu

Osem kvalitných zapúzdrených ložísk pre presné vedenie rezu

Pohyblivé odpružené stoly

Systém jednoduchého prepínania medzi rezaním a lámaním

Technické parametre:

• rozmery základne: 1005 x 335 x 23mm
  • max. dĺžka rezu: 750 mm
  • max dĺžka priečneho rezu: 530 x 530 mm
  • hmotnosť: 17 kg

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v ABCnáradie

• Reze presne
    • Odreze aj 1,5cm pasik, mensi sa mi uz nepodarilo.
    • Minimalny tlak na rez
    • Myslim ze sa v klude vyrovna aj niektorym profi rezackam (super pro urcite)
    • Za malo penazi vela muziky
    • Castejsie treba kontrolovat a dotahovat skrutky na vymedzenie jazdca.
    • Uz ma trochu problem s gresom

Mal som povodne v umysle kupit znackovu rezacku. Nakoniec som sa nechal prehovorit na tuto rezacku, samozrejme aj koli cene.
    Rezacku bolo nutne najprv nastavit co mi trvalo asi hodinu, kym som s vysledkom nebol spokojny.
    Zatial urobene 2 kupelne a v pohode. 1.bola z gresu, bolo citit ze to je gres, sem tam dobrusit, sem tam malinko vystiepene pri lamani. Dlazba uz bola s problemami. 2.bola obyc. keramika - ako do masla. nieje o com.
    Treba vsak castejsie kontrolovat volu jazdca a dotahovat vymedzovacie skrutky. Aspon u mojej je to tak.
    Pre rez staci minimalny tlak na paku.
    V celku dobra rezacka za dobru cenu. Uvidime casom.

• vsetko

toatalne nepresna rezacka. ani som s nou radsej nezacal robit a hned osm ju vratil !

• všetko rezak vychýlený o 1,2 cm !!! hodinu som ho nastavoval a prevrtaval a aj tak nič lebo nezlomi pekne hrubu dlažbu je to šmejd

kúpil som si KAUFMANN a extol je v koši, škoda 105,-eur

• , zakúpené v NIKOSK

vynikajúce

• cena (105,- EUR)
    • robustná konštrukcia
    • 9 ložísk
    • ľahký a kvalitný rez
    • možnosť presného nastavenia a doladenia vodiacej hlavy na vodiacej lište
    • súčasťou balenia je náradie na komletné nastavenie rezačky (netreba žiadne ďalšie náradie)
    • určitá nestabilita bočnej lišty na rez pod uhlom

ako amatér odporúčam

Treba však všetko dobre nastaviť a primerane dotiahnúť - vyladiť.
    Pozor na rezacie kolečko, nesmie sa zadrhávať, inak spôsobí oblúkový rez.
    Prikladám link na video o nastavení skoro identickej rezačky: