Norton Clipper TR201 E

• dobrá mašinka za výhodnú cenu

slušné parametre výrobku za dobrú cenu

• Pekvapujúco presná
    • Pomer cena a kvalita je ok
    • Pribalený kotúč za moc nestojí.
    • Rezačku nebola zvinklovana

-trvalo mi asi 15 min kým som ju ponastavoval a zvinkloval
    -celkom ma prekvapila presnosť
    -mohol by byť trošku silnejši motor ale ked sa reže pomaly tak je to ok
    -inak fajn mašina za par € hlavne na 45 stupňove uhly

• , zakúpené v Profinaradie

• Vyborni pomocnik pri rezani dlažby na mokro,rezani uhlou.
    • zatial žiadne

Jeden z mala obchodou kde sa dala tato rezačka kupiť aj na splatky.

Elektrické

Ľahká profesionálna píla pre obkladačov so sklopnými nohami a motorom o výkone 900W. Naklápacia rezná hlava umožňuje rez obkladov pod uhlom 0-45°. Ideálna na rezanie obkladov do 650 mm.Píla je dodávaná včetne diamantového kotúča.

Výkonný profesionálny stroj s motorom 900W.

Skladací stojan a transportné kola usnadňuje dopravu a skladovanie.

Naklápacia rezná hlava umožňuje pohodlné rezánie pod uhlom.

Vyjímatelná plastová vaňa s výpustným otvorom urýchluje čistenie stroja.

Čerpadlo chránené pred hrubými částicami predlžuje jeho životnosť.

Rýchle a presné nastavenie pravitiek.

Kompaktná ľahko prenosná píla.

• , zakúpené v Náradie PROFESIONAL

• dobrá mašinka za výhodnú cenu

slušné parametre výrobku za dobrú cenu

• Pekvapujúco presná
    • Pomer cena a kvalita je ok
    • Pribalený kotúč za moc nestojí.
    • Rezačku nebola zvinklovana

-trvalo mi asi 15 min kým som ju ponastavoval a zvinkloval
    -celkom ma prekvapila presnosť
    -mohol by byť trošku silnejši motor ale ked sa reže pomaly tak je to ok
    -inak fajn mašina za par € hlavne na 45 stupňove uhly

• -vysoký výkon
    • -presný rovný rez aj uhol
    • -cena vs výkon
    • -kvalitný prevedenie
    • -transport
    • -nevybruje
    • -nie je hlučný
    • -zatiaľ žiadne

Výborný pomocník hlavne pre remeselníkov ktorý robia často s obkladmi. Reže presne s dostatočným výkonom. Píliť uhly s tímto strojom je jedna radosť. Robíme kúpeľňu s obkladačkami 31,6x 63,3cm po zložení príložníka s ním v pohode odrežem aj šikmo. Nechápem prečo som si ho nekúpil skôr veľmi uľahčuje prácu a práca sa s ním stáva veľmi precízna. Vrelo odporúčam túto mašinu všetkým obkladačom.

• perfektne presná, kvalitná, všetko premyslené do detajlu

Pílu som kupoval kvôli obloženiu krbu kamenným obkladom. Potreboval som presný rez co píla splnila na 100 %. Všetko na píle je premyslené od pevnej konštrukcie, vaničky na vodu, kolieska a rukoväte na ľahkú manipuláciu, sklápatelné nohy. Jednoducho 100% stroj.

• , zakúpené v Profinaradie

• Vyborni pomocnik pri rezani dlažby na mokro,rezani uhlou.
    • zatial žiadne

Jeden z mala obchodou kde sa dala tato rezačka kupiť aj na splatky.

• , zakúpené v EH Hobby

• menšia spretna super rez
    • menšie nedostatky ale zvladnutelne

urychluje pracu

• , zakúpené v Profinaradie

• Je to perfektne vymakana mašina do detailu premyslena
    • Nemám žiadne námietky

Mal som značku ZIPPER a vydržala mi iba jednu kupelnu skrivilo mi pri pár obkladackach osku a kotúč sa rozvybroval verím že pri tejto sa to nestane