Einhell TH-TC 618 4301180

• Na domace kutilstvo ok

• je to super stroj

dobra cena,zatial som nepoužil ale skušal

• Dobra cena

Lacnejsie, ako platit majstra, ktory to aj tak nespravi tak, ako to chcem ja.

Max. hrúbka rezu
22 mm
7.4 Kg

rezačka dlaždíc • maximálny príkon 600 W • 2 950 ot./min • výška rezu 45° 22 mm • výška rezu 90° 35 mm • nakloniteľný stôl pre šikmé rezy • uhlová zarážka • paralelná zarážka • diamantový rezný kotúč • nádrž na vodu pre chladenie • integrovaný držiak kábla

• Lacné, použiteľné. Nezažila som negatíva, ktoré som čítala v iných recenziách (strieka, príliš rýchlo dochádza voda, rozbíja dlaždice).
    • Upevnenie vodiacej lišty je skutočne veľmi slabé (lacný výrobok) , pred použitím som musel urobiť iné riešenie.

Potreboval som ho rýchlo (zatiaľ) na jedno použitie. Splnil moje očakávania, aj keď s kompromismi. Profesionálny stroj by nestál toľko.

• Lacný, dá sa namontovať na stôl pomocou skrutiek
    • Nádržku na vodu nemožno vybrať, keď je stroj odskrutkovaný, takže ju nemožno vyčistiť a vodu nemožno vyliať bez odskrutkovania stroja. Pridanú vodiacu lištu nemožno upevniť tak pevne, aby sa neuvoľnila vplyvom vibrácií.

Vhodné pre domácich majstrov.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Na domace kutilstvo ok

• je to super stroj

dobra cena,zatial som nepoužil ale skušal

• Dobra cena

Lacnejsie, ako platit majstra, ktory to aj tak nespravi tak, ako to chcem ja.

• , zakúpené v StavbaEU.sk

• motor funguje
    • dlazbu reze s namahou a ten rezny kotuc co je v cene je na prd, Voditko co drzi horny kryt mi v prvy den odpadlo, skrutka sa odlomila, nestabilny stol, kryt cez krory nevidno ako rezete, kupte si aj prsiplast a masku na tvar, je to srot

je to na figu, aspon daky rozumny kotuc tam mohli pribalit a nie taky co treba vyhodit hned priamo z krabice do kontajnera

• Poskodeny vypinac