Güde GF 180

Typ
rezačky
Elektrické

• , zakúpené v www.ajtech.sk

• Produkt bol vyrobeny nekvalitne,rezal dlazdice s vyosenim 4 stupne.Musel som pod sroby motora doplnit podlozky aby bola os motora kolma na rez.Babral som da s tym hodinu.Povrchova uprava dosky o nicom,doskriabana uz pri dodani a frba na nej moc nedrzi.Nikdy viac.

Shit a smejf,z Ciny mi prisiel kvalitnejsi kus.

• lacný pre domáceho kutila

• lacný
    • Hračka, ktorá fungovala až po úprave. Výrobca nepočíta s hrúbkou kotúča, treba vybrúsiť otvor a potom to funguje.

Dá sa použiť, ale nie je to žiadny zázrak.

Max. hrúbka rezu
34 mm
9 Kg
Dĺžka rezu
3.4 cm
Typ
rezačky
Elektrické

rezačka obkladov • vhodná pre keramické a hlinené dlažby • domáce použitie • plynulé naklápanie pracovného stola • motor 600 W • vypínač v ochrannom puzdre • 1,8m kábel • diamantový deliaci kotúč v balení • hlučnosť 105 dB

3zákazníci neodporúčajú produkt

• funguje
    • nepodstatne za tu cenu, furt lepsie rezat ako lamat obkladacku.

Po roku od kupy pouzita, prekvapivo ticha, dobry rez, trocha prska vodu, ale to kutil hravo poriesi.

• , zakúpené v www.ajtech.sk

Shit a smejf,z Ciny mi prisiel kvalitnejsi kus.

• motor je nakrivo

po založení kotúča som neveril vlastným očiam ale bola to pravda, kotúč bol jednoducho nakrivo, celé zle, nakoniec som rezal flexou na sucho, skúsim to nejako vycentrovať lebo sa mi to nechce naspäť posielať
    Zrejme chybná montáž, teda aspoň dúfam
    Už by som tento výrobok nekúpil, ja viem že je to najlacnejší výrobok ale skoro 60 eur nie je tiež málo a takáto nekvalita by jednoducho nemala byť v predaji.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• lacný pre domáceho kutila

• Prudovy chranic,mala sikovna,na domace prace odporucam,
    • Nekvalitny kotuc,krytka na kotuc trosku volna,nemotorne nasadenie voditka.

Nedokoncil som snou ani kupelnu a stroj sa pokazil takze som ho reklamoval bol poskodeny vypinac.Ale to ma to neodradza aby som ho odpurucil niekomu na domace prace.Skvely pomocnik

• lacný

Dá sa použiť, ale nie je to žiadny zázrak.

• , zakúpené v DOMOSS

• Som prekvamený prúdovým chráničom priamo vo vidlici napájacieho káblu.
    • Rez vyzerá pekne.
    • Trochu labilný kryt kotúča. Pri rezaní skosených rezov veľmi voľný, ale zároveň bráni pohybu materálu. Asi ho demontujem a budem pracovať bez neho.

Za tie peniaze spraví hodne práce.

• dodacia doba
    • funkcnost
    • neponukaju nahradné diely -rezací kotuc

vyhovuje mojim požiadavkám
    ak si nakreslím reznu čiaru, pri rezaní mi ju zmyje
    trocha problémové natavenie vodítka
    umýva nohu, ale dá sa vyhnúť

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• reže pomerne dobre, nevytrháva kúsky glazúry
    • nie je veľmi hlučný
    • za danú cenu je to, samozrejme pre hobby kutilov celkom dobrá hračka
    • má nádržku na chladenie rezného kotúča, súčasne aj odnášanie prachu z rezu priamo do nej
    • motor vládze
    • pri brzdení a spomaľovaní naberá kotúč chladiacu vodu na seba a v podstate ju vynesie až na pracovnú dosku... možno mám zle založený kryt na kotúč... ešte to skúsim prešpekulovať a prísť na fintu, chystám sa onedlho poriadne rezačku využiť..., zatiaľ som ju len narýchlo odskúšal... to s tou vodou ma trocha nahnevalo... ale ako vravím, možno je to len moja chyba...ak nie.. tak budem musieť niečo vymyslieť..

na domáce použite je v poriadku.. objednal som ju aj z dôvodu, že môžem rezať aj nielen obyčajnú dlažbu, ale aj kameň, ktorý sa klasickou olamovačkou nedá, respekt. ťažko reže

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

Na domace pouzitie super. Robim si tym kupelnu. Rezacka je prekvapivo velmi presna. Rezy su hladke ale asi zalezi aj od obkladu. Ten umelohmotny kryt treba podomacky dostelovat lebo nedrzi ale potom splna ucel.Tu vodu treba casto dolievat ale clovek si zvykne. Za tie peniaze som fakt nadseny, keby som bol profi obkladac tak asi volim nieco lepsie vacsie ale pre domacich majstrov alebo prilezitostnych fuskarov parada.