Optimal X5 600

60 cm

• reže presne, vhodna pre samouka

za tú cenu super kvalita

• , zakúpené v Pre-Obkladačov.sk

• Nevedel som, akú rezačku kúpiť. Potrboval som ju len u seba na dom. Napokon som zobral túto x5-ku a som nadmieru spokojný. Myslím, že je vhodná pre tých, ktorý chcú za slušnú sumu ešte slušnejšiu rezačku. Na doma je viac než postačujúca. A možno aj pre profesinálov. Reže tak ako je v návode na youtube. Som veľmi spokojný. Ďakujem.

6.7 Kg
Dĺžka rezu
60 cm

Ložisková rezačka Optimal X5 s novým mechanizmom, ktorý posunul profi kvalitu rezania do cenovej úrovne hobby rezačiek. Absolútne presný rez vďaka ložiskovému pojazdu. Ložiskové rezacie koliesko, reže čisto, ľahko aj najtvrdší dlažby.

Novo vylepšená s bočnicami a s magnetmi pre pridržanie lámacie kotvy.

Technické parametre: Max. dĺžka rezaného materiálu: 60 cmMax. dĺžka rezaného materiálu na koso: 40 cmMax.

• reže presne, vhodna pre samouka

za tú cenu super kvalita